Vilkpėdė – nuo senovės strategiškai idealioje vietoje

/2024·01·29
Rajono

Šiandieniniai vilniečiai žino, jog iš Vilkpėdės lengvai pasieks miesto centrą bei aplinkinius rajonus. Šis rajonas jau senovėje tapo vakariniais miesto vartais, o dabartiniu Savanorių prospektu žmonės iš Vilniaus keliaudavo Trakų, Kauno ar Varšuvos link. Daugiau nei prieš šimtmetį įžvelgdami augantį šios vietovės potencialą žmonės pradėjo aktyviai apgyvendinti šias žemes ir jas naudoti pramonės paskirties objektams.

 

Visgi antrojo pasaulinio karo metais, didžioji dalis Vilkpėdės gamyklų ir kitų pastatų buvo sunaikinta, tačiau, pasibaigus neramumams, gamybos paskirties patalpų atstatymas šiame mikrorajone tapo vienu iš šalies prioritetų. Didžiausias ir ryškiausias to meto atstatymo ženklas – Vilniaus II-oji termofikacinė elektrinė, kurios kaminus galite išvysti važiuodami Savanorių prospektu. Na o daugelis kitų pastatų arba sunyko, arba kardinaliai pakeitė savo paskirtį – dėl to Vilkpėdė jau kuris laikas gyvena mikrorajono  k o n v e r s i j o s  ir teigiamų pokyčių nuotaikomis.  

 

Vilkpėdės konversijos dalimi tapo ir mūsų plėtojamas ypatingas ir vizionieriškas reVINGIO projektas, jau priėmęs savo pirmuosius naujakurius bei laukiantis naujųjų – šiuo metu statomas antrasis etapas Park Space. Kviečiame apžiūrėti ir įsikurti!

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda paspartinti naršymą ir užtikrinti individualesnį Svetainės funkcionavimą. Naršydami toliau Jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika. Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą, jų užblokavimą ar pašalinimą rasite mūsų svetainėje.

Sutinku su visais slapukais Slapukų nustatymai
PRIVATUMO NUSTATYMAI

Apsilankius bet kurioje svetainėje, informacija gali būti išsaugoma ar atkuriama naršyklėje, daugiausia kaip slapukai. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas, įrenginį ar naudojama siekiant padaryti, kad svetainė veiktų taip, kaip tikitės. Ši informacija paprastai tiesiogiai neidentifikuoja jūsų, bet ją pasitelkus gali būti teikiamos labiau suasmenintos žiniatinklio funkcijos. Galite pasirinkti neleisti kai kurių tipų slapukų. Spustelėję skirtingas kategorijų antraštes sužinosite daugiau ir galėsite pakeisti numatytuosius nustatymus. Tačiau turėtumėte žinoti, kad užblokavus kai kurių tipų slapukus gali būti paveiktos jums svetainėje teikiamos funkcijos ir mūsų siūlomos paslaugos.

Daugiau informacijos
Šių slapukų reikia, kad svetainė galėtų veikti, ir jų mūsų sistemose išjungti negalima. Jie paprastai nustatomi tik reaguojant į jūsų atliktus veiksmus, kurie prilygsta paslaugų prašymams, pavyzdžiui, privatumo nuostatų nustatymą, prisijungimą ar formų pildymą. Galite nustatyti, kad naršyklė blokuotų šiuos slapukus ar įspėtų apie juos, bet tokiu atveju kai kurios svetainės dalys gali neveikti.
Naudojami slapukai
Šie slapukai suteikia galimybę skaičiuoti apsilankymus ir srauto šaltinius, taip galime įvertinti ir gerinti svetainės našumą. Jie padeda sužinoti, kurie puslapiai yra populiariausi, o kurie mažiausiai populiarūs, ir stebėti, kaip lankytojai juda svetainėje. Visa šiais slapukais surinkta informacija apibendrinama, todėl yra anonimiška. Jei neleisite šių slapukų, nežinosime, kada lankėtės mūsų svetainėje.
Naudojami slapukai
Šiuos slapukus mūsų svetainėje nustato reklamavimo partneriai. Šios įmonės gali juos naudoti sudarydamos jūsų pomėgių profilį ir rodydamos jums aktualius skelbimus kitose svetainėse. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šių slapukų, negausite jums pritaikytų skelbimų kitose svetainėse.
Naudojami slapukai