Kur yra Pelių gatvė Vilniuje?

/2024·03·22
Rajono

Praeitame įraše supažindinome su labai ilga Savanorių prospekto vardų kaita Vilniaus ir Lietuvos istorijos tėkmėje. Istoriniams įvykiams keičiant vienas kitą, tai atsispindi ir gatvių pavadinimuose, tad šių pavadinimų kaita yra natūralus dalykas tiek Vilniuje, tiek visame pasaulyje.

Visgi dažniausiai įvykus pokyčiams, visos gatvių lentelės pakeičiamos – bet būna ir išimčių.

Vaikščiodami po Vilkpėdės mikrorajono kiemus galite išvysti unikalų gatvės ir tuo pačiu namo ženklą, išlikusį mažiausiai 8 dešimtmečius ir kabėjusį bent trijų skirtingų struktūrų valdymo laikotarpiais. Būtent dabartiniu Savanorių pr. 57-uoju numeriu pažymėtas namas, kuris tarpukariu priklausė 5-ajam komisariatui, savo rytiniame pastato kampe dar turi senąją, tarpukariu egzistavusią trikampę dėžutę su adresu „ul. Mysia 4” (Pelių gatvė 4).

Ar esate pastebėję šį senąjį adresą?

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda paspartinti naršymą ir užtikrinti individualesnį Svetainės funkcionavimą. Naršydami toliau Jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika. Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą, jų užblokavimą ar pašalinimą rasite mūsų svetainėje.

Sutinku su visais slapukais Slapukų nustatymai
PRIVATUMO NUSTATYMAI

Apsilankius bet kurioje svetainėje, informacija gali būti išsaugoma ar atkuriama naršyklėje, daugiausia kaip slapukai. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas, įrenginį ar naudojama siekiant padaryti, kad svetainė veiktų taip, kaip tikitės. Ši informacija paprastai tiesiogiai neidentifikuoja jūsų, bet ją pasitelkus gali būti teikiamos labiau suasmenintos žiniatinklio funkcijos. Galite pasirinkti neleisti kai kurių tipų slapukų. Spustelėję skirtingas kategorijų antraštes sužinosite daugiau ir galėsite pakeisti numatytuosius nustatymus. Tačiau turėtumėte žinoti, kad užblokavus kai kurių tipų slapukus gali būti paveiktos jums svetainėje teikiamos funkcijos ir mūsų siūlomos paslaugos.

Daugiau informacijos
Šių slapukų reikia, kad svetainė galėtų veikti, ir jų mūsų sistemose išjungti negalima. Jie paprastai nustatomi tik reaguojant į jūsų atliktus veiksmus, kurie prilygsta paslaugų prašymams, pavyzdžiui, privatumo nuostatų nustatymą, prisijungimą ar formų pildymą. Galite nustatyti, kad naršyklė blokuotų šiuos slapukus ar įspėtų apie juos, bet tokiu atveju kai kurios svetainės dalys gali neveikti.
Naudojami slapukai
Šie slapukai suteikia galimybę skaičiuoti apsilankymus ir srauto šaltinius, taip galime įvertinti ir gerinti svetainės našumą. Jie padeda sužinoti, kurie puslapiai yra populiariausi, o kurie mažiausiai populiarūs, ir stebėti, kaip lankytojai juda svetainėje. Visa šiais slapukais surinkta informacija apibendrinama, todėl yra anonimiška. Jei neleisite šių slapukų, nežinosime, kada lankėtės mūsų svetainėje.
Naudojami slapukai
Šiuos slapukus mūsų svetainėje nustato reklamavimo partneriai. Šios įmonės gali juos naudoti sudarydamos jūsų pomėgių profilį ir rodydamos jums aktualius skelbimus kitose svetainėse. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šių slapukų, negausite jums pritaikytų skelbimų kitose svetainėse.
Naudojami slapukai